Internetové výstavy

Prezentujte svou uměleckou tvorbu na předních pozicích a ve speciálních boxech před ostatními umělci

Získejte náskok a oslovte více zájemců o vaše umělecká díla. Šance na úspěch a prodej bude mnohem vyšší. Prezentace ostatních umělců se zobrazují v základním řazení náhodně a ne všechna umělecká díla jsou viditelná ihned na prvních stránkách výpisu. Internetová výstava vám zajistí, že vaše díla mohou být po určitou dobu viditelná okamžitě na hlavní stránce, při vstupu do dané kategorie, při výpisu hledání a samozřejmě na stránce internetových výstav. 

Internetové výstavy mohou využít pouze registrovaní a aktivní umělci, galerie, kteří za svou aktivitu získavají kredity a ty následně mohou použít pro své zviditelnění. Kredity je možné samozřejmě také zakoupit, ale proč něco kupovat, když to můžete mít zadarmo. 

Budujte si postupně své umělecké jméno, budete více vidět a prodávat více uměleckých děl. Využívejte maximálně svůj účet pro svůj prospěch.

Sežeňte si partnera „sponzora“ a umístěte mu jeho firemní logo ke své osobní prezentaci. Logo partnera, uvidí všichni návštěvníci vaší prezentace a rovněž jméno sponzora bude uvedeno v seznamu sponzorů.

Virtuální výstava